m. Aug 1979, St Johns Presbyt, Orange, New South Wales, Australia
b. 1927
d. 3 Dec 1980, Dist Hospital, Molong, New South Wales, Australia
bur. 5 Dec 1980, Presbyterian, Molong, New South Wales, Australia
occ.  
edu.  
rel.  
b. 1 Jul 1928, ‘Aloha’ Pvt Hospital, Orange, New South Wales, Australia
d.  
bur.  
occ. Shop Assistant
edu. New South Wales Leaving Certificate (5th Year)
rel. Presbyterian (Later Uniting Church)
Spouses: 1, 2